A A A

O NAS :

Firma nasza powstała w 1992 roku. Przez pierwsze 19 lat siedziba firmy mieściła się w Krakowie przy ul. Tarłowskiej 21 - sklep firmowy, a od 01.07.2011  przenieśliśmy się do Galerii KING-SQUARE w Krakowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18 A.

 

Z dniem 01.02.2020r. sklep firmowy zostal zamknięty. Nadal działa sklep internetowy oraz obsługa serwisowa klientów.

Naszym głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż detaliczna komputerów, notebooków, monitorów, oprogramowania, drukarek i materiałów eksploatacyjnych, nośników CD i DVD oraz akcesoriów komputerowych. Ponadto w naszym sklepie można kupić sprzęt audio-video, telefony, aparaty fotograficzne oraz drobny sprzęt AGD.

 

* Prowadzimy również sprawnie działający, kompetentny serwis sprzętu komputerowego, własnego jak i innych producentów. Wykonujemy usługi informatyczne w zakresie :
- instalacji / reinstalacji oprogramowania,
- ochrony antywirusowej ( również usuwanie wirusów ),
- odzyskiwania i archiwizacji danych.

* Poza klientami detalicznymi, obsługujemy wiele szkół i firm w Krakowie i okolicy w zakresie kompletacji sprzętu komputerowego i oprogramowania, jak również opiekujemy się  kompleksowo posiadanym przez klientów sprzętem komputerowym.  Budujemy sieci LAN u klienta i prowadzimy ich obsługę.


* Robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy klient był zadowolony z jakości obsługi w naszej firmie i nie tylko wracał do nas w przyszłości, ale również polecał nas innym.


* Mamy podpisane umowy o współpracy z największymi światowymi firmami branży IT :
- w 1996 roku uzyskaliśmy status IPI - Intel® Processor Integrator, a następnie Channel Partner Program Associate Member, Intel® Technology Expert 2009, aktualnie - Intel® Technology Provider Autoryzowany partner, od 2004 roku posiadamy prawo używania logo Intel® Inside®
- w 1996 roku podpisaliśmy umowę z firmą Microsoft® o sprzedaży oprogramowania OEM, a od 2002 roku sprzedajemy licencje na oprogramowanie firmy Microsoft® w ramach Microsoft Open License, posiadamy również status Microsoft® Authorized Education Reseller
- od 2006 roku sprzedajemy oprogramowanie antywirusowe firmy F-Secure®
- od 2008 roku posiadamy status IBM® Business Partner
- jesteśmy aktywnym uczestnikiem programów partnerskich takich firm jak Asus®, Fujitsu®, HP®, LG®, Logitech®, NEC®, Samsung®, Seagate®, Toshiba®